دیدنی های ایران و بازهم پاییز تماشایی

 

 

تصاویر : همایون شیخی

 

 

 

گزارش تصویری/ خوابگاه مدرسه شبانه روزی شهید رجایی و علی(ع)

تبریز - خبرگزاری مهر : بچه های روستاهایی که فاصله شان با شهر قره آغاج چاراویماق زیاد است و مسیر بسیار سختی را باید طی کنند تا به مدارس برسند، در شهر قره آغاج در مدرسه شبانه روزی پسرانه به زندگی و تحصیل مشغولند . 

تصاویر از: علی عباسپور

 

 

 

گزارش تصویری / تجهیز مدرسه چمه بن به بخاری استاندارد ساری- خبرگزاری مهر: مدرسه چمه بن که تا روز سه شنبه با نبود وسایل گرمایشی مناسب دست و پنجه نرم می کرد، عصر چهارشنبه از سوی آموزش و پرورش شهرستان آمل به بخاری استاندارد و همچنین سوخت کافی تجهیز شد.

 

تصاویر  :  مجید نیکجو

 

 

 

گزارش تصویری/ مرا​سم قلک شکنی ایام محرم در مازندران ساری - خبرگزاری مهر: مراسم قلک شکنی ایام محرم هر ساله در حسینیه بربری محله قائمشهر در جوار امامزاده حمزه (ع) برای اطعام عزادران حسینی برگزار می شود

 

 

 

مجید نیکجو

 

 

 

گزارش تصویری/ مدارس محروم روستایی چاراویماق تبریز - خبرگزاری مهر: شهرستان چاراویماق از شهرستان‌های جنوبی آذربایجان شرقی است. دانش آموزان این منطقه محروم با وجود مشکلات راه و کمبود امکانات در فضایی ساده و صمیمی به تحصیل می پردازند. تعداد زیادی از علما و فقهای کشور از همین روستاها و با همین امکانات بسیار کم رشد و تربیت یافته اند.

 

علی عباسپور

 

 

 

 

 

روستای ابیانه‎

 

جام جم آنلاین: ابیانه‎ روستایی در ۴۰ کیلومتری شمال غربی نطنز در دامنه کوه کرکس است این روستا به اعتبار معماری بومی و بناهای تاریخی پرتنوعش از روستاهای استثنایی ایران است. ابیانه نقطه‌‏ای خوش منظره و خوش آب و هوا و دارای موقعیت طبیعی مساعدی است.

 

عکاس: آرشیده شاهنگی

 

1390/09/07

 

 

 

 

 

 

 

پاییز برگ ریزان
جام جم آنلاین: تلخ است که لبریز حقایق شده است/ زرد است که با باد موافق شده است/ عاشق نشدی و گرنه می فهمیدی/ پاییز بهاری است که عاشق شده است.
عکاس: بهمن صادقی
1390/09/07
 
 
/ 3 نظر / 89 بازدید
بهرام

سلام دوست بسیار ارجمندم از حضورت ممنون عکسها گویای وضع ان انسانهای پر تلاش جامعه ماست متشکرم واقعا زحمت کشیدید موفق باشید بهرام [گل][گل][گل]

amirian

درود بانو ایام محرم را به شما دوست فرهیخته و بزرگوار تسلیت میگویم

احسن احمدی

سلام12آذرروزجهانی معلول برهمه معلولان ایران زمین مبارک.آپم تشریف بیارید[گل]